Otevřen první značkový obchod Rocky Mountain v Praze

Za cyklistickým obchůdkem stojí Jan Šťastný, kterému prošlo rukama už mnoho značek. "Začínal jsem v Radotíně, pracoval jsem v Bicycle Café a v Bike Clinic," prozrazuje něco málo ze své minulosti šéf prodejny, jež v minulosti byla známá jako značková prodejna Duratecu a poté Cannondalu.
"Rád bych pokračoval v tradici a nesl dobrý jméno obchodu dál. Náš obchod bude sloužit zejména jako showroom Rocky Mountain, ale i jako kvalitní servis, soustředit se budeme i na individuální stavby kol," říká Honza, který ke slavnostnímu otevření dostal i stylový dort.

V obchodě to hýří barvami, a to nejen nových modelů 2015 Rocky Mountain, ale i dalších značek, které jdou ruku v ruce s image kanadských biků z Vancouveru - POC, Apidura, Platzangst, Oakley, Enve, Lezyne, Urge, Sockguy, Maxxis, Knog, pro děti Early Rider a mnoho dalších...

"Chybí nám tu jen nová karbonová mňamka model Thunderbolt, ten už ale brzy přijde a budeme ho představovat i na For Bikes," prozradil Marián Materna - zástupce společnosti Term, která Rocky Mountain (a Bianchi) do České republiky dováží. "Bike Notoric pro nás bude výkladní skříní Rocky Mountain pro Čechy, stejně jako je pro Moravu obchod Cyklo Best v Rousínově," oznámil a rovněž se nechal slyšet, že se zákazníci nemusí bát zdražování. "Udělali jsme všechno proto, aby ceny zůstaly stejné i po skokovém nárůstu kurzu dolaru."

Obchod najdete v Praze 4 Braníku v Pikovické ulici č. 5. Otevřeno jest od 11:00 do 18:00 v Po, Út, a Čt, ve St a Pá pak od 9:00 do 16:30.

Více info: www.bikenotoric.cz

Foto: Viktorie Němcová, Jan Němec